Rentgena mikroskopi & Tomogrāfija 2022-11-28T09:07:43+00:00

Project Description

Rentgena mikroskopi & Tomogrāfija

Mēs varam parādīt jums jūsu parauga iekšējo struktūru ar izšķirtspēju līdz 50 nm, to nesabojājot.

XRADIA Rentgenstaru mikroskops (XRM) priekš datortomogrāfijas (CT) palīdz sekmēt inovācijas zinātnē un industrijā. Tehnoloģija var tikt izmantota dažādiem pielietojumiem: pusvadītāju procesu uzlabošanas un kļūdu analīze, dzīvības zinātne, eļļas un gāzes un modernu materiālu analīze.

Xradia XRM tehnoloģiju izmanto zinātnieki un inženieri, lai nodrošinātu ieskatu 3D parauga iekšējā struktūrā plašā pielietojuma dažādībā. Spēja vizualizēt submikronu iezīmes tik mazas kā 50 nm izmērā tā dabiskajā apjomā trīsdimensionālajā formā, bez vajadzības paraugu apgriešana un sašķelšana, un 2 dimensionālu attēlu kompleksa integrācija veikšana, ir saistoša pētniekiem un daudzos gadījumos kritiska, veicot attēlošanas uzdevumus.

Kamēr Xradia produktu pielietošana ir veiksmīga dažādās izpētes un inženierzinātnes vietās, mēs esam uzlabojuši mūsu rezultātus dažās svarīgās teritorijās, nodrošinot pilnīgu multi-garuma mēroga alternatīvu paraugu attēlošanā no meso uz mikro un nano-garuma mērogu. Dzīvības zinātnes izpētē Xradia VersaXRM pieļauj cietu un mīkstu audu attēlošanu ar izšķirtspējas un parauga izmēra nesaderīgu kombināciju. Mūsu patentētā detektora tehnoloģija, tāpat kā fāžu kontrasta attēlošana nodrošina unikālu iespēju attēlot mīkstu audu ar ļoti labu kontrastu, pat kombinācijā ar kalcija audiem un kaulu struktūrām.

Materiālu zinātnes izpētē un attīstībā mūsu multi-garuma mēroga risinājums ļaus jums attīstīt pilnu jūsu materiāla modeli, no milimetra uz leju līdz 50nm izmēra iezīmēm. Jums būs iespēja vizualizēt iekšējo fāžu izplešanos šajā līmenī, kā arī materiālu defektus- plīsumus un tukšumus.