ST 231 2019-01-30T10:32:22+00:00

Project Description

ST 231

Rentgenstaru attēlveidošana sistēmā, kurā var atpazīt visu, sākot no mazām pakām, līdz beztaras kravām.

  • Mazs lentes augstums
  • Palielināts tuneļa augstums
  • Rentgenstaru avots nodrošina lielisku attēlveidošanas efektivitāti un caurspiešanās spēju
  • Materiālu izšķiršana divos enerģijas līmeņos
  • Teksta attēlošana vairākās valodās

ST 231 ir lieliski piemērota noslogotiem objektiem un robežšķērsošanas vietām, kur ir jāpārbauda krava, kas neatrodas uz paliktņiem, un dažādu izmēru beztaras kravas; ar to var pārbaudīt jebko, sākot no mazām paciņām, līdz lielām kartona kastēm ar datortehniku vai citām aparatūras daļām, un nestandarta bagāžu. Sistēma spēj nodrošināt lielu caurspiešanās spēju un izšķirtspēju. Liela caurspiešanās spēja nodrošina operatoram iespēju redzēt cauri blīviem priekšmetiem, atvieglojot dažādu kravu analīzi.

Projicējot rentgenstaru kūli uz leju, ir rasta iespēja pazemināt konveijera augstumu līdz 300 mm (12 collām) no zemes, tādējādi paātrinot caurskati, vienlaikus mazinot savainojumu gūšanas un bagāžas sabojāšanas risku. Sistēmas mazā pamatne ir labi pielāgota darbībai vietās, kur ir maz brīvas telpas.

ST 231 ir iekļautas visas tehnoloģijas priekšrocības, tostarp viegli lietojama skāriensaskarne operatoram ar acu līmenī uzstādītu displeju priekšmetu pārskatīšanai.  Caurspīdīgu krāsainu attēlu veidošana apvienojumā ar operatora vadītu atpazīšanas funkciju (OA) atvieglo dažādu apdraudējumu atklāšanu. Tādējādi pārbaude ir ātra (līdz 700 somām stundā) un efektīva, nodrošinot ieroču, narkotisko vielu, sprāgstvielu un citu apdraudējumu, kā arī kontrabandas atpazīšanu.