SPARKvue 2024-02-21T15:04:38+00:00

Project Description

SPARKvue

Izglītība > Bezvadu sensori >  SPARKvue

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 277 014 03
vai rakstiet: manager@saint-tech.lv

Saņemt cenu piedāvājumu

PASCO SPARKvue padara datu vākšanu un analīzi vienkāršāku nekā jebkad agrāk, izmantojot programmu, kas darbojas identiski daudzās platformas: Chromebooks ™, iOS, Android ™, Windows®,  Mac® un arī PASCO datulogerī  SPARK LXi.

Kāpēc izvēlēties SPARKvue?

SPARKvue padara datu vākšanu, analīzi un kopīgošanu ātru un ērtu ikvienā platformā. Savietojams ar visiem PASCO bezvadu un PASPORT sensoriem. Studenti var ātri iestatīt savu laboratoriju vai izmantot iebūvēto” ātro laboratorijas palaišanas funkciju” (Quick Start Lab) un nekavējoties sākt datu vākšanu. SPARKvue ir paredzēts visām zinātnēm un visiem klašu līmeņiem. Tomēr, ja esat pieredzējis lietotājs, kas meklē citas iespējas, piemēram, video analīzi, papildu statistiku un aprēķinus, kā arī lielāku datu displeju pielāgošanu personālajā datorā vai Mac®, jums būtu vērts izmēģināt PASCO Capstone ™ programmatūru.

Kopš SPARKvue pirmo reizi tika izlaists, tas iegūst balvas, un PASCO nepārstāj to uzlabot. Ar jaunāko SPARKvue 4 izlaidumu PASCO turpina pievienot funkcijas, nesarežģījot programmu. Jauns sākuma ekrāns ļauj ērti sākt darbu un atklāt SPARKvue iespējas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties datus pievienot manuāli, izmantot sensorus reāllaika vai attālinātai reģistrēšanai vai atvērt vienu no simtiem esošo laboratoriju, šī ir jūsu sākuma vieta.

Datu vākšana:

Izmantojot USB savienojumu vai interfeisu, ar SPARKvue jūs ātri varat pievienot(plug-and-play) gandrīz simts sensorus, izmantojot Bluetooth®, kas savieno bezvadu sensorus parādot tos programmatūras sarakstā(nav nepieciešami sistēmas iestatījumi). PASCO saprot, ka klases un laboratorijas var būt nemierīgas, tāpēc SPARKvue ļauj vienkārši atlasīt sensoru no sakārtotā saraksta (augšpusē atspoguļoti sensori, kas atrodas tuvāk) un salīdzināt 6 ciparu lāzera iegravēto ID numuru, lai izveidotu savienojumu. Šī metode darbojas pat tad, ja vienā laboratorijā ir desmitiem Bluetooth sensoru.

Kad esat izvēlējies sensoru, atliek izvēlieties veidni vai kādu no „Ātrā darba eksperimenta uzsākšanas” sagatavēm, vai arī varat izveidot jaunu lapu, kas atbilst jūsu vajadzībām. SPARKvue ir izveidots pētījumiem, un studenti netiek ierobežoti tikai ar dažām iepriekš izveidotām sagatavēm, programmatūra sniedz iespēju izvērsties.

              

Datu vākšana un vizualizēšana ir vienkārša, izmantojot atspoguļošanas izvelni , un analīzei nepieciešamie rīki ir tieši pa rokai. Studenti var anotēt datus, lietot līknes formas, salīdzināt vairākus mēģinājumus, izveidot aprēķinus un daudz ko citu! Konteksta rīki ļauj vienkārši atrast meklēto, kas nozīmē, ka studenti pavada laiku, lai apgūtu zinātni, nevis programmatūru.

Neatkarīgi no tā, vai jūs mācāt pamatskolā, vidusskolas vai koledžas studentus, SPARKvue ir displeji un rīki, kas nepieciešami datu apkopošanai un analīzei. Ir iekļauti ne tikai pamat atspoguļošanas rīki (piemēram: digitāls, analogais, grafiskais un tabula), taču jūs atradīsit arī FFT, joslu diagrammas, kartes displeju, jautājumu iestrādes iespējas, video atskaņošanu, attēlu uzņemšanu un analīzi, kā arī logu izveidošanu brīva teksta ievadīšanai un studentu attēlu uzņemšanai. Laboratorijas darbus, kurus varat izveidot, ierobežo tikai jūsu laiks un radošums.

Datu koplietošana un eksportēšana:

Kad studentiem ir pienācis laiks iesniegt savus darbus, SPARKvue atbalsta dažādus formātus, un tā eksportēšanas rīki pedagogiem to padara vienkāršu. Studenti var viegli uztaisīt sava SPARKvue darba momentuzņēmumu un iesniegt attēlu, eksportēt datus kā .csv failu, lai strādātu izklājlapā, vai saglabāt darbu mūsu .spklab formātā, kas sniedz iespēju atgriezties pie šī darba vēlām un turpināt iesākto darbu. SPARKvue atbalsta arī daudzas citas lietotnes datu saglabāšanai vai kopīgošanai, ieskaitot Google disku pārlūkā Chromebooks ™.

Ja studenti sadarbojas praktiskajos darbos ar vairākām ierīcēm, viņi var izmantot kopīgo sesiju un straumēt rezultātus reāllaikā. Pēc tam, kad sesija būs beigusies, katram studentam būs datu kopija, turpmākai patstāvīgai analizēšanai. Šīs sesijas var iestatīt dažu sekunžu laikā studentu grupai, vai pat visai klasei lai dalītos ar skolotāja demonstrācijas darba, eksperimenta datiem.

Blokveida kodēšana:

Palīdziet studentiem attīstīt skaitļošanas domāšanas prasmes

Studentu iepazīstināšana ar kodēšanu un datora kontrolētiem rezultātiem ir vienkāršāka kā jebkad agrāk ar Blockly kodēšanu. Blockly integrē skaitļošanas domāšanu parādību izpētē, lai studentiem nodrošinātu jaunu STEM iespēju pasauli. Ar Blockly studenti var izveidot pielāgotus datu vākšanas parametrus, atgriezeniskās saites cilpas, datu displejus un vēl daudz ko citu.

Izmantojiet Blockly, kas integrēts SPARKvue, lai:

  • Iepazīstinātu studentus ar skaitļošanas domāšanu
  • Izpētītu parādības, mācoties kodēt
  • Izveidotu uz datiem balstītas atgriezeniskās saites cilpas
  • Programmētu datu vākšanas nosacījumus jebkuram PASCO sensoram vai interfeisam

Uzdod sensoram noteikt parauga šķīdumu kā neitrālu, bāzisku vai skābu.

Tiešais datu displejs atspoguļo kodēto uzdevumu reālā laikā.

Vēlos saņemt cenu piedāvājumu