Izvērstā dokumentu analīze 2020-01-09T15:42:42+00:00

Project Description

Izvērstā dokumentu analīze

Papildus dokumentu vizuālajai pārbaudei un to drošības elementiem ir iespējams padziļināt ieskatu dokumenta ķīmiskajā sastāvā un atklāt informāciju par dažādu papīra un tintes veidu izcelsmi un elementu sastāvu, kā arī atklāt jaunākās paaudzes iegulto mikroskopisko drošību taggants.

Digitālais video mikroskops ar baltās un UV apgaismojumu drošības pārbaudei dokumentiem un mikrotaggantiem DVM

Mikroskopiskas, izsekojamas un praktiski neiznīcināmas; mikroplāksnītes iespējams ir daudzpusīgākā un efektīvākā slepenā tehnoloģija pret viltojumiem, kas pašlaik pieejama un strauji kļūst par neatņemamu augstas drošības dokumentu drukāšanas procesa sastāvdaļu.

Pielietojot Foster +Freeman DVM, var noteikt un pārbaudīt jaunākās paaudzes mikroplāksnītes, kas iestrādātas iespiedkrāsā un pasu, ID karšu, čeku, bankas žiro, ceļojuma biļešu un citu drošības dokumentu pārklājumos.

DVM mikroskopā ietilpst augstas specifikācijas mikroskops, 14 bitu CCD krāsas Firewire kamera, divi augstas intensitātes LED gaismas avoti (balts un UV), izkliedētā lokveida gaisma un caurejošās baltās gaismas XY sfēra, DVM mikroskopu var pielietot kā atsevišķu instrumentu, ko vada, izmantojot personālo datoru, kas papildināts ar programmatūras paketi, kura nodrošina visaptverošas attēlu apstrādes funkcijas un kameru kontroli, attēlu mērījumus un komentēšanas iespējas, vai arī apvieno ar Foster+Freeman VSC sistēmu, lai radītu pilnīgu dokumentu izpētes darbstaciju.

Atrast un vizualizēt mikroplāksnītes drošības dokumentos un visbiežāk viltotajos priekšmetos.
Mikroskopiskās detaļās izpētīt mikroplāksnītes, kas mazākas par 20 mikroniem.
Integrēt VSC komplektā, apvienojot ar VSC8000, lai piekļūtu efektīvām izpētes iespējām.
x35 līdz x7000 palielinājums atkarībā no izvēlētā objektīva.
Trīs apgaismošanas režīmi – koaksiāls, izkliedētā lokveida gaisma un rotējošā virzītā sānu gaisma.

ECCO izsekojamo pierādījumu sākotnējā analīze, izmantojot lāzera inducētu sadalīšanas spektroskopiju – LIBS

ECCO™ ir darbgatava sistēma, ko piedāvā Foster & Freeman; tā izstrādāta papīra, stikla, metālu, krāsas, minerālu un ieroča šāviena palieku sākotnējai analīzei, pielietojot lāzera inducētu sadalīšanas spektroskopiju (LIBS).

LIBS ir salīdzinoši jauna tehnika, kas nodrošina vērā ņemamas ātruma, jutīguma un izmaksu efektivitātes priekšrocības pār citiem procesiem, piemēram, XRF, SEM un masu spektometriju.  Tā pielieto augstas intensitātes impulsu lāzeri, kas fokusēts uz parauga, lai radītu nelielu iztvaikojošas vielas plazmu, kas izdala paraugu veidojošo elementu atomu spektru – radot materiāla “pirkstu nospiedumu”.  Datubāze ar emisijas līnijām nodrošina klātesošo elementu automātisku identificēšanu un marķēšanu.

Analīze ar ECCO™ ir ātra, vienkārši vadāma, pieprasa minimālu parauga sagatavošanu, sniedz tūlītējus rezultātus par elementiem un precīzi parāda vismazākās daļiņas uz miljona.

Funkcijās ietilpst:

 • Automātiska elementu identificēšana.

 • Salīdzinošs spektra un maksimālā koeficienta displejs.

 • Maksimālās statistikas automātisks mērījums.

 • Visaptveroša elementu emisijas līniju bibliotēka.

 • Elementu koncentrācijas relatīvais mērījums.

 • Pētnieciskās darbības režīms.

 • Ar gaisu dzesēts Q-pārslēdzams Nd:YAG lāzers ar 1064nm emisiju.

 • Integrāla krāsu kamera ar digitālo pietuvinājumu paraugu atlasei.

 • XYZ paraugu pozicionēšanas/fokusēšanas pakāpe.

 • Izturīgs optiskais dizains.

 • Bloķējama paraugu kamera ar pilnīgām lāzera drošība funkcijām.

 • Pilnībā atbalsta 64 un 32 bitu Windows 10.

Raman spektrometri fiksēto pierādījumu analīzei ar ķīmiskajiem pirkstu nospiedumiem Foram3

Raman spektru raksturo dažādas funkcijas, kas ir specifiskas molekulārajai struktūrai un nodrošina vērtīgus „pirkstu nospiedumus” materiālu salīdzināšanai un diferencēšanai; to izpēte nodrošina ideālu tehniku fiksēto pierādījumu izvērtēšanai.
Izmantošanai tiešās FORAM spektrometrus parasti nodrošina ar 532nm, 685nm vai 785nm lāzeru un spektrālo amplitūdu no 400 līdz 2000 viļņa skaitli un 8 viļņa skaitļa izšķirtspēju.

Instrumentos ir iestrādāts video mikroskops, kas palīdz paraugu atlasē, un tornītis no četrām objektīva lēcām, kas nodrošina ekrāna palielinājumu līdz pat x500.  Liela XYZ translēšanas pakāpe, kas atbalsta visus dokumentus, nodrošina nolīdzināšanu un ļauj koncentrēties uz interesējošajām zonām, kas ir tik nelielas kā 5 mikroni.

Sistēmu kontrolē ar viegli izmantojamām ekrāna izvēlnēm, un programmatūra nodrošina spektra bāzlīnijas korekciju, noņemot fona fluorescēšanu, automātisko spektrālo salīdzināšanu un datu arhivēšanu ar meklēšanas un saskaņošanas iespējām.