ICP-MS 2024-03-15T14:33:58+00:00

Project Description

ICP-MS

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 277 052 00
vai rakstiet: sales@saint-tech.lv

Radiofrekvenču ģeneratoru konstrukcijas straujā attīstība ir ļāvusi gūt nebijušus sasniegumus ar ICP-MS. Plazmas sistēma, kam ir nepieciešama tikai puse argona gāzes.

PlasmaQuant® MS augstas kvalitātes radiofrekvenču sistēma rada praktiski centrāli iezemētu, stabilu un izturīgu plazmu ar tradicionālo degli, patērējot tikai 7 l/min. plazmas gāzes. Lieliskā konstrukcija nozīmē, ka nav nepieciešams degļa aizsegs, lai nepieļautu problemātisko sekundāro izlādi, jo plazma ir elektriski līdzsvarota.

PlasmaQuant® MS ir ļoti uzticams – tas spēj darboties ar jebkādu paraugu matricu no notekūdeņiem līdz organiskajiem šķīdinātājiem. Integrētā aerosola atšķaidīšana ļauj tieši analizēt paraugus ar augstu izšķīdināto cieto daļiņu saturu.

Vienkārši atšķaidiet paraugus darba procesā.

Nitrox piedāvā papildu gāzes plūsmas kontrolleri, ļaujot padot plazmā citas gāzes, tostarp skābekli un slāpekli, atkarībā no jūsu vajadzībām.

Ekoloģiskā plazma – jūsu ieguvumi

  • Jauna un mūsdienīga konstrukcija

  • Stabila plazmas efektivitāte

  • Paaugstināta produktivitāte

  • Zemākās ekspluatācijas izmaksas

Fokusējiet savus jonus

ReflexION ir novatorisks trīsdimensiju fokusēšanas jonu spogulis, kas efektīvi atstaro jonu kūli 90 grādu leņķī. Radot parabolisku elektrostatisko lauku, ienākošais jonu kūlis tiek atstarots bez nobīdes. Rezultāts ir dažādu izmēru un enerģijas analizējamās vielas joni, kas pirms nonākšanas kvadrupolā ir cieši fokusēti. Tas nozīmē, ka kvadrupolā nonāk vairāk jonu, kas sniedz spēcīgāku signālu visiem analizējamās vielas joniem visā masas diapazonā. Tajā pašā laikā fotoni un neitrālās daļiņas netraucēti izplūst cauri elektrostatiskajam laukam, pazeminot fona signālu un zemāko noteikšanas robežu.

Tikai PlasmaQuant® MS piedāvā līdz piecām reizēm augstāku jutību nekā konkurentu piedāvātās sistēmas.