Bezvadu spirometrs 2023-03-02T07:58:42+00:00

Project Description

Bezvadu spirometrs PS-3234

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 277 014 03
vai rakstiet: manager@saint-tech.lv

Saņemt cenu piedāvājumu

Preces apraksts:

Bezvadu spirometra sensors ļauj skolēniem droši un viegli apkopot elpošanas mērījumus, tostarp plūsmas ātrumu, spiedienu un plaušu tilpumu. Bezvadu spirometra sensors, kas ir ideāli piemērots veselības un cilvēka fizioloģijas studijām, racionalizē eksperimentus, nodrošinot studentiem reāllaika datus, interaktīvus grafikus un analīzes rīkus praktiski jebkurā ierīcē. Vienreizlietojamie mutes uzgaļi ir paredzēti lietošanai vienam skolēnam, un tajos ir maināmi filtri, kas aizsargā sensoru no daļiņām, lai nodrošinātu ilgstošu precizitāti un higiēnisku lietošanu. Produkts ietver trīs mutes uzgaļus un priekšfiltrus. Papildu mutes uzgaļi un priekšfiltri ir pieejami ērtos iepakojumos pa desmit.

Studenti var izmantot bezvadu spirometru, lai noteiktu gāzes tilpumu, kas iet caur cauruli izelpas laikā, kopējo plaušu tilpumu un faktorus, kas to var ietekmēt. Skolēni var arī novērtēt skābekļa daudzumu savās asinsritēs un kopējo skābekļa efektivitāti plaušās, integrējot datus no PASCO bezvadu skābekļa vai CO2 sensora. Studenti pat var novērtēt aktivitātes laikā sadedzināto kaloriju daudzumu, analizējot savu plaušu efektivitāti un kopējo elpas tilpumu.

Tikai izglītojošai lietošanai: šī nav medicīnas ierīce. PASCO produkti ir paredzēti tikai izglītojošai lietošanai, un tos nedrīkst izmantot nevienā aparātā, kas saistīts ar dzīvības uzturēšanu, medicīnisko pārbaudi, pacientu diagnostiku vai rūpnieciskām kontroles/testēšanas sistēmām.

Komplektā: 3x Spirometra mutes uzgaļi un priekšfiltri
1x Micro USB kabelis (PS-3584)

Aktivitātes

  • Plaušu elastības noteikšanai nosakiet ieelpošanas un izelpas ātrumu

  • Nosakiet plaušu plūdmaiņas tilpumu

  • Nosakiet vidējo plaušu tilpumu vienā elpas tilpumā

  • Izmantojiet katram elpas tilpumam ar O2 apmaiņas efektivitāti (izmantojot atsevišķu O2 gāzes sensoru), lai noteiktu kaloriju patēriņu

Specifikācija:

Maksimālais paraugu ņemšanas ātrums 1000 Hz
Maksimālais plūsmas ātrums ±14 L/s
Plūsmas izšķirtspēja 0.01 L/s
Uz elpas tilpumu 10 L
Tilpuma izšķirtspēja 0.04L

Vēlos saņemt cenu piedāvājumu