Mettler Toledo – jauns sadarbības partneris

Gadu gaitā mēs bijām Ohaus svaru pilnvarots izplatītājs, Ohaus pieder Mettler Toledo. Un tagad Saint-Tech ar lielu prieku paziņo, ka esam sadarbība arī ar Mettler Toledo un viņu elektroķīmijas nodaļu.
Partnerība ļauj uzņēmumam Saint-Tech nodrošināt jaunus un esošos klientus ar pilnu Mettler Toledo pH, vadītspēja, joni, ORP, izšķīdušā skābekļa refraktometru klāstu, tostarp plašu zonžu un buferšķīdumu klāstu.

Kas ir Mettler Toledo

Mettler Toledo ir Šveices uzņēmums, kas nodrošina mērījumu risinājumus visā klientu vērtību ķēdē. Viņi ražo precīzijas instrumentus, ko izmanto vairākos virzienos: pētniecībā un attīstībā, akadēmiskajā vidē, ražošanā, kvalitātes kontrolē un loģistikā.
Precīzijas instrumenti un risinājumi, ar kuriem Saint-Tech iepazīstina savus jaunos un esošos klientus, ir pH mērītāji, pH sensori un pH buferšķīdumi.

Pielietojuma dokumenti apraksti

Mettler Toledo lietojumprogrammu eksperti ir uzrakstījuši dažus izcilus dokumentus par plaša produktu klāsta testēšanu. Lūdzu, lejupielādējiet tos no tālāk esošajām saitēm. Ja jums ir kādi jautājumi, droši sazināties ar mums

pH mērītājs

Mettler Toledo pH mērītāji ir intuitīvi, viegli lietojami un precīzi, un tie var eksportēt datus uz USB, izdrukāt vai pārsūtīt uz savu LabX® programmatūru.
Tas ir analītisks instruments, kas mēra ūdeņraža jonus šķīdumā, parādot rādījumus kā pH vērtību. Daži pH mērītāji var izmērīt arī citus parametrus, piemēram, vadītspēju, jonu koncentrāciju, ORP un izšķīdušo skābekli, ja tos apvieno ar pareizo zondi.

Analītiskie sensori

pH sensors ir daļa no mērierīces, kas pārbauda šķidruma vai šķīduma pH vērtību. Mettler Toledo ražo laboratorijas sensorus pH, vadītspējas, jonu koncentrācijas, izšķīdušā skābekļa un ORP noteikšanai.
Mettler Toledo regulāri ražo ļoti specializētus elektrodus un sensorus, kas nodrošina lietotājam ļoti precīzus rādījumus. Viņiem ir īpašas zondes un sensori izmantošanai laboratorijā vai lauka apstākļos.
Mettler Toledo ar dažādiem sensoriem, kas nodrošina uzlabotu datu aizsardzību un zemas apkopes iespējas, piedāvā piemērotu sensoru, kas atbilst jūsu prasībām.

pH buferšķīdums un uzturēšanas šķīdumi

Mettler Toledo ražo laboratorijas standarta risinājumus, kas aptver kalibrēšanu, apkopes uzglabāšanu un pH zondu tīro procesu.
pH buferi saglabā nemainīgu pH vērtību, padarot tos ideāli piemērotus pH metru un sensoru kalibrēšanai. Trīs visizplatītākie pH buferšķīdumi, kas parasti atšķiras pēc krāsas, ir pH 4 (sarkans), pH 7 (zaļš) un pH 10 (zils).

Sazinieties ar mums

Mettler Toledo pH metra un sensora apvienošana ar to pH buferšķīdumu un tīrīšanas šķīdumiem nodrošinās atkārtojamu un reproducējamu mērījumu jūsu laboratorijai.

Jautājumu/pasūtījumu gadījumā sazinieties ar mums:
Ms.chem.eng Santa Lagzdiņa
Produktu speciāliste
Tālr. Nr. 27705200
epasts: sales@saint-tech.lv

2023-01-24T09:33:53+00:00