ST 18.18 200 2019-01-30T10:35:01+00:00

Project Description

ST 18.18 200

Precīzi, neizjaucot paliktni

  • Dubulta skata rentgenstaru avots nodrošina lielisku attēla veidošanas un caurspiešanās spēju
  • Novatoriska operatora spiedpogu saskarne
  • Darbs ar attēlu reāllaika režīmā
  • Attēlu arhivēšana   

ST 18.18 200, kas ir izstrādāts kā lielisks kravu pārbaudes risinājums gaisa pārvadājumiem, var izmantot arī citās jomās, piemēram, jūras ostās, noliktavās, ražošanas centros un karabāzēs. Sistēmās ar tuneļa atvēruma platumu 1,8 m un augstumu 1,8 m kravas saturs pārbaudes laikā nav jāizņem no iepakojuma un tādējādi var paātrināt uz platformām, paliktņiem* un kopējās iekraušanas platformām (ULD)* novietoto apvienoto kravu pārskatīšanu, joprojām saglabājot augstu drošības līmeni. Ar ļoti efektīvu skenēšanu, attēlveidošanu sešās krāsās un detektēšanu ar operatora līdzdalības (OA) iespējām operatori var iegūt vispusīgu informāciju un iespēju viegli pielāgot kontroli, lai atklātu sprāgstvielas, ieročus, narkotikas vai nelegālas preces.

Lieljaudas rentgenstaru sistēmas ar vairāku skatu režīmu ir pieejamas 200 un 320 kV variantā, nodrošinot klasē labāko caurspiešanās spēju un attēla kvalitāti.

Papildu funkcijās ir iekļauta bīstamā objekta attēla projekcija (TIP), informācijas nodrošinājums vairākās valodās un paplašinātas attēlu arhivēšanas iespējas.