Rokā turāmi kriminālistikas gaismas avoti 2018-07-11T23:46:04+00:00

Project Description

Rokā turāmi kriminālistikas gaismas avoti

Kriminālistikas eksperts ir visvērtīgākais rīks, mūsu Crime-lites tiek izmantots nozieguma vietās un pasaules kriminālistikas laboratorijās, lai atklātu pierādījumus, kurus nevar noteikt, izmantojot citus gaismas avotus.

16-LED gaismas avots zema leņķa virsmas apgaismojumam Crime-lite_82L

Jaunais Crime-lite®82L pierādījumu atklāšanai ar zema leņķa virsmas apgaismošanu.

Sešpadsmit īpaši intensīvas baltās LED spuldzes ir iemontētas aiz cilindriskajām lēcām, raidot platu ‘lineāru’ gaismas staru, kas ir ideāli piemērots, lai uz virsmas ieraudzītu dažādus pārpalikumus un apavu nospiedumus putekļos. Pieejami arī zili, zaļi un sarkani uzliktņi uz filtriem, lai pastiprinātu kontrastu, kā arī teleskopiska kārts, kas atvieglo un padara ērtāku ilgstošu meklējumu izdarīšanu uz grīdas.

Jaunas un uzlabotas funkcijas

Jaunā Crime-lite® 82L sērija aizstāj Crime-lite® 80L un tai piemīt šādas priekšrocības:

 • Vieglāks svars un uzlabots zemāka leņķa stars.

 • Vieglākas, lielākas jaudas litija jonu baterijas un baterijas izlādes indikators.

 • 40 minūšu darbības laiks pie pilnībā uzlādētām baterijām ar nemainīgu gaismas padevi visu šo laiku.

 • Baterijas uzlādes laiks tikai 22 minūtes.

 • Iespēja iestiprināt bateriju uz Crime-lite®82 ērtākai lietošanai.

 • Savienojams ar Crime-lite®80, 24v NiMH baterijām.

Crime-lite®82 sērija ir klasificēta atbilstoši jaunākajam drošības standartam IEC62471:2008.

Jauna un uzlabota augstas intensitātes tiesas gaismas avotu sērija laboratorijām un izmeklēšanai nozieguma vietās

Daudzpusīgi 16-LED gaismas avoti no UV līdz IR Crime-lite_82S

Jauno Crime-lite®82S sēriju veido astoņi alternatīvi gaismas avoti, kas nodrošina spēcīgu apgaismojumu bez ēnām, lai maksimizētu pierādījumu skaidrību laboratorijā un nozieguma vietā. Šaurjoslas viļņu garumos ietilpst UV, violetie, zilie, zilganzaļie, zaļie, oranžie un sarkanie stari, kas ļauj identificēt tādus pierādījumus kā asinis, izdalījumus no ķermeņa, narkotikas un šķiedras, kā arī izpētīt ķīmiski apstrādātus pirkstu nospiedumus. Baltās gaismas modelis ar pielāgojamu intensitāti ir pieejams arī vispārīgai meklēšanai un aprīkots ar sarkaniem, zaļiem un ziliem izvelkamajiem filtriem, lai pastiprinātu atklātā pierādījuma kontrastu uz krāsainiem foniem.

Jaunas un uzlabotas funkcijas

Jaunā Crime-lite® 82S sērija aizstāj Crime-lite® 80 un tai piemīt šādas priekšrocības:

 • Vairāki viļņu garumi un augstāka īsā diapazona intensitāte.

 • Zemāks svars un ieslīpa, kompaktāka augšdaļa ērtākai pārvietošanai.

 • Papildus frekvenču joslas platuma mainīšanas filtri, lai mazinātu fona starojumu.

 • Vieglākas, lielākas jaudas litija jonu baterijas un baterijas izlādes indikators.

 • Nemainīga gaismas padeve visu baterijas uzlādes laiku.

 • Darbības laiks no 40 līdz 180 minūtēm pie pilnībā uzlādētas baterijas.

 • Baterijas uzlādes laiks tikai 22 minūtes.

 • Iespēja iestiprināt bateriju uz Crime-lite®82 ērtākai pārvietošanai.

 • Pielāgojama intensitātes iespēja baltās gaismas modelim.

 • Savienojams ar Crime-lite®80, 24v NiMH baterijām.

 • Atdalāms jostas āķis un saitīte plaukstas locītavai.

Crime-lites® ir pieejamas atsevišķi vai slēgtā komplektā, kurā ietilpst jaunas, augstas specifikācijas fluorescējošās aizsargbrilles pret apžilbināšanu un kameras filtri, rezerves bateriju iepakojumi, bateriju turētājs ar plecu siksnu, bateriju lādētājs, AC strāvas adapters un citi nepieciešami piederumi.

Jauns un uzlabots tālas redzamības palielināmais stikls ar vairāku viļņu garumu šaurjoslas LED apgaismojumu

Viens gaismas avots 9 dažādos viļņu garumos Crime-lite_2

Crime-lite® 2 apvieno vairāku viļņu garumu daudzveidību, augsto LED apgaismojuma intensitāti un plata, divu okulāru palielināmā stikla ērtu lietošanu, radot efektīvu laboratorijās izmantojamu izpētes ierīci tiesu ekspertiem.

Crime-lite®2 ietilpst 8 augstas intensitātes baltas LED spuldzes ar maināmu intensitātes kontroli vispārējai izmeklēšanai un līdz pat četrām papildus šaurjoslas LED spuldzēm pēc izvēles, tostarp, UV, violetās, zilās, zaļās, zilganzaļās un oranžās, lai nodrošinātu līdz pat 40 dažādas viļņu diapazonu kombinācijas fluorescējošo pierādījumu izpētei. Crime-lite®ML2 ļauj efektīvi atklāt ķermeņa izdalījumus, spermu, kaulu un zobu fragmentus, šķiedras, narkotikas, sprāgstvielas, katalizatorus un ķīmiski apstrādātus pierādījumus. Papildus piederumos ietilpst zilu un zaļu kontrastu pastiprinoši filtri baltās gaismas apgaismojumam.

Piestiprināta pie sienas vai sola, pa posmiem savienotā svira pārsniedz 1 m garumu un 3,5 dioptriju lēcas nodrošina nominālu palielinājumu x1,8.

Augšējā daļā iekļauts gaisu dzesējošs ventilators, lai saglabātu komfortu ilgstošu operāciju laikā, to var savietot ar filtru, lai mazinātu gaisa nestu piesārņojumu apskatītajā zonā.

Crime-lite® 2 ietilpst:

 • Lielas, divu okulāru palielināmās lēcas.

 • Augstas intensitātes balts LED apgaismojums ar maināmu intensitāti.

 • Četrdesmit krāsu kombinācijas pēc izvēles, tostarp, UV, violets, zils, zilganzaļš, zaļš un oranžs LED apgaismojums.

 • Precīzi skatīšanās filtri pret apžilbināšanu.

 • Posmains turētājs, kas sniedzas tālāk par 1 m.

 • Dzesējošs ventilators ērtībai.

Citas funkcijas ietver viegli kopjamu skārienjutīgu kontroles paneli, kas izstrādāts, lai mazinātu piesārņojumu, aizsargājošu termisku automātisko izslēdzēju un strāvas taupīšanas režīmu.

40 vatu jauda, pilnībā portatīvs, alternatīvs gaismas avots nozieguma vietai

Pasaulē visspēcīgākais rokas digitālais kriminālistikas gaismas avots Crimelite_XL

Jaunā Crime-lite®XL sērija nodrošina īpaši augstas intensitātes šaurjoslas apgaismojumu nozieguma vietas teritoriālai, fluorescējošai izmeklēšanai. Ar 40 vatu radiācijas enerģiju Crime-lite®XL pārsniedz jebkurus citus tiesu lāzerus vai loka lampas, kas darbojas ar alternatīvu gaismas avotu.

Daļas ir izturīgas un pilnībā pārvietojamas, tās izstrādāts, lai raidītu gaismas staru kūli bez ēnojuma un ‘karstvielām’, uzlabojot nozieguma vietas izmeklētāju spēju atrast pierādījumus.

Sērijā ietilpst elementi ar ziliem, zilganzaļiem zaļiem un oranžiem viļņu garumiem ar 10% intensitāti frekvenču joslas platumā no 40 līdz 70nm, lai efektīvi varētu atklāt asinis, izdalījumus no ķermeņa, narkotikas, šķiedras, eksplozīvas atliekas un apslēptus pirkstu nospiedumus.

Būtiska jaunās Crime-lite®XL sērijas iezīme ir spēja nodrošināt papildus, uzliekamus, ‘pieskaņojošus filtrus’, kas vēl vairāk samazina izvadīto frekvenču joslas platumu līdz 10nm. Tas uzlabo pierādījuma redzamību, samazinot vai novēršot fona starojuma radītos traucējumus.

Crime-lite®XL sērija ir pieejama atsevišķi vai slēgtā komplektā, kurā ietilpst fluorescējošas aizsargbrilles pret apžilbināšanu, pieskaņoti kameras filtri un universāla strāvas padeves ierīce.

LED alternatīvie gaismas avoti tiesu laboratorijām un nozieguma vietas izmeklēšanai

LED tiesu gaismas avotu Crime-lite®2  sērija ir piemērota lietošanai laboratorijās un noziegumu vietu izmeklēšanai. Tā nodrošina intensīvu, vienmērīgu, neapēnotu apgaismojumu, lai atrastu pierādījumus, sērijā ietilpst baltās gaismas modelis vispārīgiem izmeklējumiem un septiņi šaurjoslas viļņa garumi UV, violetos, zilos, zilganzaļos, zaļos, oranžos un sarkanos toņos.  Fluorescējošā gaisma vai krāsu kontrasti ļauj viegli saskatīt ķermeņa izdalījumus, šķiedras vai citus meklētos pierādījumus.

Aprīkojumā ietilpst fluorescējošas aizsargbrilles vai brilles, uzliekamas palielināmās lēcas, baterijas lādētājs, kameras filtri un trijkāja balsts fotografēšanai.

Crime-lite®2 sērija ir pieejama atsevišķi vai slēgtos nozieguma vietas komplektos ar papildus piederumiem.

Galvenās īpašības:

 • Ilgdzīvojoši, augstas intensitātes LED gaismas avoti.

 • Dažāds viļņu garumu diapazons, tostarp, UV un baltie.

 • Vienmērīgs, neapēnots gaismas stars.

 • Nemainīga gaismas padeve visu baterijas darbības laiku.

 • Atkārtoti uzlādējamas baterijas.

 • Baterijas izlādes indikators.

 • Izturīgs un mitruma drošs.

 • Pārnēsājami nozieguma vietas komplekti.

 • Pilns papildus piederumu klāsts.

Augstas jaudas Crime-lites pierādījumu atklāšanai laboratorijās un nozieguma vietā

Nopietni noziegumi prasa intensīvu nozieguma vietas izpēti, Crime-lite® 80S sērija piedāvā dažādus apgaismojuma līmeņus un vienkāršu lietošanu, kas noteikti palielinās iespēju atrast pierādījumus.

Pieci tiesu gaismas avoti, katrs aprīkots ar vairākām, augstas intensitātes LED ar kopējo jaudu 80W nodrošina izcilu gaismas padevi. Četri izdala šaura joslas platuma apgaismojumu violetā, zilā, zilganzaļā un zaļā tonī, lai nozieguma vietā atrastu asinis, ķermeņa izdalījumus un šķiedras, kā arī laboratorijā pārbaudītu pirkstu nospiedumus. Piektais, baltas gaismas modelis vispārīgiem izmeklējumiem ir aprīkots ar sarkaniem, ziliem un zaļiem uzliekamiem filtriem, lai pastiprinātu pierādījuma, piemēram, asins traipa, kontrastu uz krāsaina fona.

Katrs Crime-lite® 80S sver tikai 650 gramus, tam piemītošais gaismas padeves jaudas koeficients tālu pārsniedz lielāko daļu pārējo tiesas ekspertīzei izmantoto gaismas avotu rādītājus, turklāt tas rada vienmērīgu, neapēnotu apgaismojumu, maksimizējot pierādījuma redzamību.

Pieejams atsevišķi vai pārnēsājamos komplektos ar atkārtoti uzlādējamām baterijām un palielināmajiem stiliem.

Vairāku viļņu garumu LED apļveida fotogrāfiska gaisma laboratorijām un nozieguma vietām tagad pieejama ar UV