Otrās kārtas dokumentu pārbaudes iekārtas 2018-07-11T23:43:09+00:00

Project Description

Otrās kārtas dokumentu pārbaudes iekārtas

Otrās kārtas dokumentu pārbaudes iekārtas
Otrās kārtas dokumentu pārbaude prasa dažāda līmeņa zināšanu lietotājiem, lai viņi varētu ātri un viegli atklāt un autentificēt slēptās drošības funkcijas, kuras citādi nevar izšķirt ar neapbruņotu aci.

Ātrs dokumentu skeneris VSCQC1plus

Daudzfunkcionāla sistēma pasu un citu drošības dokumentu izpētei ‘Quick Check’ sistēma pasu un citu drošības dokumentu ātrai izpētei, VSC-QC1+ ir izstrādāts, lai palīdzētu valdības iestādēm un privātiem uzņēmumiem cīnīties pret identitātes viltojumiem, izmantojot daļēji viltotus vai pilnībā viltotus dokumentus, tostarp, pases, ID kartes, vīzas un citus drošības dokumentus.

Sistēma ne tikai pārbauda e-Pases un mašīnlasāmās zonas (MLZ) datus, bet arī ātri uztver un parāda automātiski iegūtus dokumenta attēlus, tos izgaismojot ar:

  • Baltu gaismu vispārīgai izpētei.

  • IS gaismu, lai atklātu gaistošu iespiedkrāsu.

  • UV gaismu, lai pamanītu fluorescējošās pazīmes.

  • IS sānu gaismu, lai akcentētu dobspiedes druku.

  • Koaksiālo gaismu, lai atklātu retroreflektīvas īpašības.

  • Caurejošo gaismu ūdenszīmju autentiskuma noteikšanai.

  • Ārējo LED vizuālai pārbaudei.

Kompakta portatīva sistēma drošības un ceļošanas dokumentu pārbaudei robežkontroles punktos Eye-D

Paredzēta, lai pārbaudītu ceļošanas dokumentu standarta drošības pazīmes, eye-D ir zemu izmaksu sistēma, ko lielos apjomos var pielietot, lai uzlabotu valsts un robežu drošību.

Kompakta, viegla, ar polsterētu somu pārnēsāšanai, kas aizveras, aizsargājot no gaismas, eye-D ir paredzēta lietošanai jebkurā vietā, to uzlādēt var gan ar standarta AC strāvas padevi, gan 12V DC no transportlīdzekļa.

Pārbaudes ar eye-D izdara vizuāli, izmantojot dažādus apgaismošanas režīmus un integrētus palielināmos objektīvus. Pirmā līmeņa drukāto drošības pazīmju autentiskumu var vienkārši pārbaudīt ar ultravioleto, caurejošo, slīpi krītošo un koaksiālo gaismu.