Kriminālistikas laboratorijas gaismas avoti 2018-07-11T23:45:03+00:00

Project Description

Kriminālistikas laboratorijas gaismas avoti

Foster + Freeman papildus pārnēsjamajiem  “Crime-lites” ražo divu modeļu daudzfrekvenču laboratorijas gaismas avotu. Kaut arī Crime-lite 8×4 ir ideāls pirkstu nospiedumu vizualizēšanai un uzlabošanai, Crime-lite ML2 ir lietojami tostarp ķermeņa šķidrumu noteikšanai un pierādījumu “marķēšanai”

Multi-wavelength fotografēšanas gaismas gredzens Crime-lite_8x4Mk2

Vairāku viļņu garumu LED apļveida fotogrāfiska gaisma laboratorijām un nozieguma vietām tagad pieejama ar UV

Crime-lite® 8×4MK2 ir izstrādāts, lai apmierinātu daudzveidīgās tiesu fotogrāfijas vajadzības, ļaujot operatoram radīt vislabāko apgaismojumu visu veidu pierādījumiem un foniem, pastiprinot attēlu kontrastu un skaidrību.

Apļveida gaisma ir pārveidota, iestrādājot septiņas šaurjoslas platuma LED paletes, kuru izdalītie maksimālie viļņu garumi ir 365, 410, 445, 480, 530, 590 un 640nm. Tos var izvēlēties atsevišķi vai daudzveidīgās kombinācijās, lai iegūtu 98 dažādas krāsas, ļaujot operatoram pielāgot apgaismojumu pierādījumam.

Arī fiksētās kombinācijas nodrošina 10 balto gaismas emisiju izvēli ar krāsu temperatūru amplitūdu starp 3000K un 10,000K. Turklāt standarta balto gaismu emitējošajām LED ar krāsu temperatūru 6500K piemīt 10 intensitātes iestatījumi, kopumā ļaujot iegūt 118 iespējamās kombinācijas.

Produkta īpašības:

 • Septiņi šaurjoslas gaismas avoti no UV līdz sarkanajam.

 • Baltā gaisma ar 10 krāsu temperatūras iestatījumiem starp 3000oK un 10,000oK.

 • 98 iespējamās krāsu kombinācijas.

 • Novietošanas iespēja uz statņiem laboratorijā vai trijkāja – nozieguma vietā.

 • Izcili gara LED dzīve.

 • Uzreiz gatavs lietošanai bez sildīšanas laika.

 • Pilns papildus piederumu klāsts.

Crime-lite 8x4MK2 var iegādāties kā DCS 4 digitālās pirkstu nospiedumu pastiprināšanas darba stacijas sastāvdaļu.

Multi-wavelength palielinātājs Crime-lite_ML2

Jauns un uzlabots tālas redzamības palielināmais stikls ar vairāku viļņu garumu šaurjoslas LED apgaismojumu

Crime-lite® ML2 apvieno vairāku viļņu garumu daudzveidību, augsto LED apgaismojuma intensitāti un plata, divu okulāru palielināmā stikla ērtu lietošanu, radot efektīvu laboratorijās izmantojamu izpētes ierīci tiesu ekspertiem.

Crime-lite®ML2 ietilpst 8 augstas intensitātes baltas LED spuldzes ar maināmu intensitātes kontroli vispārējai izmeklēšanai un līdz pat četrām papildus šaurjoslas LED spuldzēm pēc izvēles, tostarp, UV, violetās, zilās, zaļās, zilganzaļās un oranžās, lai nodrošinātu līdz pat 40 dažādas viļņu diapazonu kombinācijas fluorescējošo pierādījumu izpētei. Crime-lite®ML2 ļauj efektīvi atklāt ķermeņa izdalījumus, spermu, kaulu un zobu fragmentus, šķiedras, narkotikas, sprāgstvielas, katalizatorus un ķīmiski apstrādātus pierādījumus. Papildus piederumos ietilpst zilu un zaļu kontrastu pastiprinoši filtri baltās gaismas apgaismojumam.

Piestiprināta pie sienas vai sola, pa posmiem savienotā svira pārsniedz 1 m garumu un 3,5 dioptriju lēcas nodrošina nominālu palielinājumu x1,8.

Augšējā daļā iekļauts gaisu dzesējošs ventilators, lai saglabātu komfortu ilgstošu operāciju laikā, to var savietot ar filtru, lai mazinātu gaisa nestu piesārņojumu apskatītajā zonā.

Crime-lite® ML2 ietilpst:

 • Lielas, divu okulāru palielināmās lēcas.

 • Augstas intensitātes balts LED apgaismojums ar maināmu intensitāti.

 • Četrdesmit krāsu kombinācijas pēc izvēles, tostarp, UV, violets, zils, zilganzaļš, zaļš un oranžs LED apgaismojums.

 • Precīzi skatīšanās filtri pret apžilbināšanu.

 • Posmains turētājs, kas sniedzas tālāk par 1 m.

 • Dzesējošs ventilators ērtībai.

Citas funkcijas ietver viegli kopjamu skārienjutīgu kontroles paneli, kas izstrādāts, lai mazinātu piesārņojumu, aizsargājošu termisku automātisko izslēdzēju un strāvas taupīšanas režīmu.