Skolu laboratorijas mēbeles

HemlingMūsdienu ķīmijas, fizikas un bioloģijas priekšmetu mācības ietver ne tikai didaktiskos rīkus, gludus instrumentus, interaktīvās tāfeles, datu uzkrājējus un rīkus, bet arī Profesionālās laboratorijas mēbeles. Profesionālās mēbeles nozīmē drošību, ergonomiju un kvalitāti. Laboratorijas mēbeļu mērķis laboratorijā ir aizsargāt laboratorijas darbinieku no ķīmiskas, bioloģiskas vai fizikālas vides ietekmes, nodrošināt ergonomikas darbu.

Mēs jums piedāvājam augstas kvalitātes mēbeles no Vācijas kompānijas Hemling Laborbau www.hemling.de. Sadarbībā ar Hemling, SIA Saint-Tech ir realizējis daudzus projektus Latvijā (kopumā vairāk kā 1000 kv.m).

Hemling piedāvā Profesionālas demonstrācijas velkmes skapjus, kas atbilst drošības standartiem EN 14175-3 un der skolu ķīmijas mācību programmām.

Demo fume cupboard Demo fume cupboard 

SIA Saint-Tech piedāvā pēc pasūtījuma izgatavotu mēbeļu risinājumu dažādām laboratorijām (bioloģija, mikrobioloģija, ķīmija, fizika, skolu laboratorijas, kvalitātes kontroles laboratorijas).

Ir ļoti svarīgi vispirms padomāt par skolēnu drošību, ķīmijas un fizikas nodarbību laikā, ka arī par ergonomiku un mēbeļu kvalitāti.

Lūdzu, apskatiet prezentāciju par skolu mēbelēm:

Presentation school furniture Lejupielādējiet prezentāciju

Lejupielādējiet katalogu:

Griestu komunikāciju panelis Lejupielādējiet katalogu
Skolas laboratorijas mēbeles Lejupielādējiet katalogu
Laboratorijas mēbeles Lejupielādējiet katalogu