Šķidrumu skeneri

Kromek šķidrumu Skeneris ir pārvietojama pārbaudes sistēma, kas var ātri pārbaudīt vai klasificēt šķidrumus, želejas vai aerosolus, pamatojoties uz vairāku spektrālo rentgenstaru analīzi, izmantojot Kromek detektoru un patentētu algoritmu kombināciju.

>Sistēma skenē, analizē un klasificē šķidrumu 30 sekunžu laikā ar augstu uzticamības un precizitātes pakāpi. Sistēma var apstrādāt dažādas formas un lieluma stikla pudeles, plastmasas un metāla konteinerus. Papildus materiālus var pievienot sistēmas datu bāzei un lietotājs var rediģēt tos, kā nepieciešams.

Kromek Bottle Scanner™ ir pieejams 2 variantos:

Verifier

VerifierVerifier ļauj lietotājam pārbaudīt konteinera saturu no 80ml līdz 2000 ml pēc tā spektrālajām īpašībām. Tas ļauj lietotājam ātri noteikt, vai saturs ir tāds, kā norādīts uz etiķetes, vai arī traukā ir citi šķidrumi un ar savādākiem savienojumiem.

Galvenokārt iekārta paredzēta ostu un robežu aizsardzības aģentūrām, kā kontrolpunkta palīgs narkotisko vielu pārbaudei pārvadātajos šķidrumos, verificētāju var arī konfigurēt, lai sniegtu virkni drošības risinājumu, piemēram, alkohola vai potenciāli bīstamu šķidrumu klātbūtnes pārbaudei.

Verificētājs ir aprīkots ar standarta datu bāzi, ko var viegli atjaunināt, lai nodrošinātu īpašās lietotāju vajadzības.

Lietošana: Viltojumi, tranzīta telpas, narkotiku atklāšana, ostu un robežu drošība, aviācijas drošība.

Identifier

IdentifierIdentifier ir īpaši konfigurēts, lai klasificētu bīstamu šķidrumu klātbūtni (sprāgstvielas un to sastāvdaļas), aerosoli un gēli aizplombētos konteineros no 80ml līdz 2000 ml. Šī iekārta ir viegli un vienkārši atjaunināma līdz ko rodas jauni draudi.

Sistēma tika izstrādāta, lai saskartos ar īpašiem izaicinājumiem aviācijas drošības tirgū un ostās, lai identificētu kaitīgo materiālu klātbūtni parbaudāmajos konteineros.

Lejupielādējiet brošūru:

Identifier specification Lejupielādējiet brošūru
Verifier specification Lejupielādējiet brošūru