Metāla detektori

Metor 6M ir daudzfunkcionāls, daudzzonu, arkveida metāla detektors, ko izmanto, galvenokārt, ieroču atklāšanai. Parasti tiek pielietots pasažieru drošības skrīningam lidostās un jūras ostās, apmeklētāju pārmeklēšana tiesu namos, federālās ēkās un cietumos, piekļuves kontrole konferencēs, publiskās ēkās, sporta vai citos īpašos pasākumos, stadionos un koncertos, darbinieku un apmeklētāju skrīnings ražotnēs, zaudējumu novēršana dažādos rūpniecības nolūkos, kā arī pārbaudei viesnīcās, restorānos, kazino vai nakts klubos.

Neatkarīgās zonas paredzētas:
• Augstākai atšķirt spējai
• Uzticamai bīstamu preču atklāšanai
• Augsta līmeņa plūstmas caurlaišanai
• Uzticamai bīstamo priekšmetu atrašanai

Uzlabota drošība
Metor 6M izmanto jaunākās tehnoloģijas lai uzlabotu apkārtējo drošību. Kalibrēšanas konduktors, jaudas konduktors un uzstādīts pārkāpumu aizsargmehānisms pret nevēlamu iejaukšanos iekārtā. Pilnībā konfigurējami lietotāja līmeņi ļauj bezprecedenta kontroli pār to, kurš var skatīt un mainīt Metor 6M iestatījumus.

Uzstādītās atklāšanas programmu konfigurācijas - Metor 6M tiek apgādāts ar vairākām atklāšanas programmām, pamatojoties uz starptautiskiem standartiem un uzreiz pēc iezslēgšanas ir gatavas lietošanai.

Random trauksmes funkcija
Metor 6M ir aprīkots ar izlases trauksmes signāla funkciju, kas ļauj drošības personālam nejauši izvēlēties personas papildus drošības pārbaudei.

Inteliģenti plūstmas skaitītāji statistikai
Metor 6M ir aprīkots ar inteliģentiem un praktiski neredzamiem plūstmas skaitītājiem, kas ir integrēti arkas paneļos. Skaitītāji ir divvirziena.

Viegli uzstādīt un darbināt
Iekārta ir aprīkota ar aizsardzību pret elektromagnētiskiem traucējumiem un vibrācijām. Metor 6M ir viegli uzstādīt visprasīgākajās pielietošanas telpās. Vairākas vienības var tikt novietotas ļoti tuvu viena otrai, palielinot elastīgumu, kad tiek plānota uzstādīšanas vieta.

Lejupielādējiet brošūru:

Metal scanner METOR Lejupielādējiet brošūru
Metal scanner Lejupielādējiet brošūru
Metor28 Lejupielādējiet brošūru