Laboratorijas mēbeles

Hemling

Hemling Laborbau Gmbh – vācu laboratorijas mēbeļu ražotājs. SIA “Saint-Tech” un Hemling Laborbau sāka savu sadarbību 2009.gadā un kopš tā laika ir realizējuši daudzus projektus Pharma kontroles kvalitātes laboratorijās, skolās, universitātēs un izpētes centros Latvijā.
Lūdzu, apmeklējiet PROJEKTI, lai apskatītu paveiktos mēbeļu uzstādīšanas projektus. Hemling Laborbau Gmbh – Pasaulē zināma kompānija kā augsta kvalitātes standarta profesionālās laboratorijas mēbeļu ražotājs.

SIA “Saint-Tech” piedāvā pielāgotus risinājumus dažādiem laboratoriju pielietojumiem. Mūsu inženieri ir gatavi sniegt jums jūsu laboratorijas projektēšanu, izkārtojumu, pilnīgu plānošanu, tehniskās skices un celtniecības kompāniju specifikācijas. Mūsu komanda piedāvā kompleksu risinājumu - piegāde, uzstādīšana, personāla apmācību un laboratorijas mēbeļu serviss.
Kopš 2009.gada mēs esam uzstādījuši vairāk nekā 1000 m2 laboratorijas telpu ar augstas kvalitātes vācu laboratorijas mēbelēm un velkmes skapjiem.

Mēs zinām visu par labām laboratorijas mēbelēm!

Pēc pieciem pavadītājiem gadiem Latvijas laboratorijas mēbeļu tirgū mēs varam ar lepnumu uzsvērt, ka SIA Saint-Tech ir lielākais laboratorijas mēbeļu piegādātājs Latvijā. Piecu gadu laikā mēs esam uzstādījuši 153 velkmes skapjus neieskaitot vienu no pēdējiem mūsu projektiem, kurš šobrīd ir uzstādīšanas stadijā, Daugavpils Universitātes dabaszinātņu un inženierzinātņu laboratoriju korpuss, kurā ir 27 velkmes skapji, vairāk nekā 24 laboratorijas izlietnes un vairāk nekā 100 laboratorijas galdi. Septembrī mūsu inženieri dosies uz Tartu Universitātes jauno tikko uzbūvēto Fizikas fakultāti, lai veikt 38 augstas kvalitātes Hemling Laborbau velkmes skapju uzstādīšanu. Mums tas ir liels prieks rūpēties par zinātnieku un studentu drošu un komfortu darba vidi.

Vairāk attēlu ...

 

Velkmes skapis ->

 

Lejupielādējiet brošūru:

Laboratorijas mēbeļu brošūra Lejupielādējiet brošūru
Hemling Laborbau prezentācija Lejupielādējiet brošūru
Laboratorijas mēbeļu katalogs Lejupielādējiet brošūru
Lokālas velkmes Lejupielādējiet brošūru
Reaģentu glabāšanas skapji Lejupielādējiet brošūru
Ugunsdrošie glabāšanas skapji Lejupielādējiet brošūru